Kaya Palazzo Golf Club

Uckum Tepesi Mevkii, Kadriye, 07525 Serik/Antalya, Turkey

Overview

Kaya Palazzo Golf Club, which is the indispensable address of golf enthusiasts in Antalya Belek, located in the pine forests of Antalya, bearing the signature of David Jones, one of the most prestigious golf course architects of England, with its 18-hole course, offers unique golf pleasure to its guests in the magnificent nature of the Mediterranean.

Antalya'nın ilk 5 yıldızlı otelini Calimera Kaya Side ile gerçekleştiren Kaya Hotels&Resorts, bugün Türk turizmine toplam 9 otel, 18 delikli bir golf sahası ve 8173 yatak kapasitesiyle uluslararası kriterlerde hizmet vererek sektörünün öncü kuruluşu olmayı sürdürmektedir. Türk turizminin geleceğine yönelik yatırımlarıyla tanınan Kaya Hotels & Resorts'un hayata geçirdiği birçok proje, sektörde öncüdür.

Kaya Holding, otellerini sadece inşa etmekle kalmayıp, işletmesini de başarı ile kendisi gerçekleştirmekte ve vaat ettiği kalitesinden taviz vermeden çalışmalarına devam etmektedir. Mülk sahibi olması bakımından Türkiye'nin en büyük ve bir numaralı otel zinciri olan Kaya Hotels&Resorts, yılın 365 günü, 4 mevsim otelcilik anlayışıyla Türkiye'nin kuzeyinde, güneyinde ve KKTC'de kusursuz hizmet vererek yerli ve yabancı turistlerin hizmetindedir.

Kaya Hotels&Resorts Avrupa’nın en büyük otel zincirleriyle yapmış olduğu anlaşmalarla birlikte sektördeki yerini daha da sağlamlaştırmıştır. 2001 yılında şehir otelciliğinde Ramada grubuyla yapılan franchise anlaşması neticesinde Kaya Ramada Plaza İstanbul hizmete açılmıştır. 2008 yılında Almanya’nın en büyük tur operatorlerinden Rewe grubuna bağlı Calimera Hotels ile franchise anlaşması imzalanmış ve bunun neticesinde Calimera Kaya Side hizmete açılmıştır. Bununla beraber dünyanın sayılı otel zincirlerinden ve Avrupa’nın en büyük tur operatorü TUI’nin %49 hissesine sahip olan Riu otelleriyle yapılan stratejik işbirliği anlaşması çerçevesinde Antalya Belek’te Hotel Riu Kaya Belek ve Club Hotel Riu Kaya markasıyla iki tesis 2010 yazından itibaren hizmet vermekte olup, orta vadede Türkiye’nin çeşitli turizm bölgelerinde ortak büyüme kararı alınmıştır.

2010’un Eylül ayında İzmir’in en büyük kongre merkezini de içinde barındıran Kaya İzmir Thermal & Convention Otel hizmete açılmıştır.

2011 Aralık ayında ise dağ otelciliğinde lüksün ve ihtişamın zirvesi olan Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort hizmete girmiştir.

Course Facilities

Changing rooms
Parking
Showers Room
Shop
Restaurant
Club House
Buggy

Course Details

Hole -
Par -
Length -
Established in -
Course Type -
Grass Type -
Designer -